Data (II grupa FCI) | Miasto | Kraj | Ranga wystawy | Terminy Zgłoszeń | Opłata | Sędzia (dla doga niemieckiego) | Formu- larz ------ infor- macje | Stawka ------ Wyniki ------ Zdjęcia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8-10.01 (9) | Olomouc | Czechy | krajowa | minął | - | Miroslav Václavík (CZ) | ---- | Lista |
9.01 | Tartu | Estonia | krajowa | minął | - | Vladimir Aleksandrov (RUS) | ---- | ---- |
16.01 | Ljubljana | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Orietta Zilli (I) | ---- | ---- |
16.01 | Ljubljana | Słowenia | specjalistyczna molosów | minął | - | Mirja Lapanja (SLO) - cz/a; Olga Kuprianova (SLO) - ż/p i b | ---- | ---- |
17.01 | Tromostovje | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Steffi Kirschbichler (A) | ---- | ---- |
16-17.01 (17) | Nurnberg | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Petra Kussin (D) | ---- | Lista |
23-24.01 (23) | Głogów | Polska | krajowa | minął | - | Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL) | ---- | Lista |
23-24.01 (24) | Kowno | Litwa | krajowa | minął | - | Elena Kuleshova (RUS) | ---- | Lista |
23-24.01 (24) | Trencin | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Milan Benkovský (SK) | ---- | Lista |
30.01 | Kijów | Ukraina | krajowa | minął | - | Miklos Levente (H) | ---- | Lista |
30.01 | Praga | Czechy | championów | minął | - | Miroslav Václavík (CZ), Josef Nemec (CZ) | ---- | Lista |
6.02 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Cristian Ştefănescu (RO) | ---- | Lista |
6.02 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa | minął | - | Petru Muntean (RO) | ---- | ---- |
7.02 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Marit Sunde (N) | ---- | ---- |
6.02 | Brno | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Christofer Habig (D) | ---- | Lista |
7.02 | Brno | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Josef Hodan (CZ) | ---- | Lista |
12-14.02 (12) | Talin | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Csaba Zsolt Lokodi (RO) | ---- | Lista |
13.02 | Bratysława | Słowacja | championów | minął | - | - | ---- | ---- |
13-14.02 (13) | Rzeszów | Polska | międzynarodowa | minął | - | Robert Blümel (A) | ---- | Lista |
13-14.02 (13) | Bydgoszcz | Polska | krajowa | minął | - | Miroslav Václavík (CZ) | ---- | Lista |
13/14.02 | Bydgoszcz | Polska | krajowa - I Nocna Wystawa Walentynkowa BIS | minął | - | Magdalena Kozłowska (PL) | ---- | Lista |
13.02 | Charków | Ukraina | krajowa | minął | - | Dagmar Laura Klein (D) | ---- | ---- |
14.02 | Charków | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Sergey Vanzha (RUS) | ---- | ---- |
14.02 | Belgrad | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Litov Kamen (BG) | ---- | ---- |
20.02 | Budapeszt | Węgry | championów | minął | - | Csépai István (H) | ---- | ---- |
20.02 | Valmiera | Łotwa | krajowa | minął | - | Alar Müürisepp (EST) | ---- | Lista |
21.02 | Valmiera | Łotwa | krajowa | minął | - | Lidia Repina (RUS) | ---- | Lista |
21.02 | Celje | Słowenia | krajowa | minął | - | Franco Ferrari (I) | ---- | ---- |
21.02 | Panevezys | Litwa | krajowa | minął | - | Beata Petkevica (LV) | ---- | ---- |
19-21.02 (21) | Presov | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Giulio Bezzecchi (I) | ---- | Lista |
27.02 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Sinisa Cujan (HR) | ---- | Lista |
27.02 | Zagrzeb | Chorwacja | championów | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.02 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Maite Gonzalbo (E) | ---- | ---- |
27.02 | Fribourg | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | M. Hiltbrunner-Michalska (CH) | ---- | Lista |
28.02 | Fribourg | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | Amedeo Bottero (I) | ---- | Lista |
27-28.02 (28) | Rheinberg | Niemcy | krajowa | minął | - | Daniela Zevens (D) | ---- | Lista |
28.02 | Leszno | Polska | championów | minął | - | Elżbieta Chwalibóg (PL) | ---- | Lista |
6.03 | Talin | Estonia | krajowa | minął | - | Leni Finne (FIN) | ---- | ---- |
6.03 | Daugavpils | Łotwa | krajowa | minął | - | Elena Matveeva (RUS) | ---- | Lista |
6.03 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa - SPRING OF BELARUS '10 | minął | - | Tatiana Czumakina (BY) | ---- | Lista |
7.03 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa - CUP OF BELARUS'10 | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | Lista |
6-7.03 (6) | Drzonków | Polska | krajowa | minął | - | Siegfried Masuch (D) | ---- | Lista |
6-7.03 (7) | Munchen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Claude Voilet (D) | ---- | ---- |
6-7.03 (7) | Graz | Austria | międzynarodowa | minął | - | Andras Korozs (H) | ---- | Lista |
7.03 | Donestk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Luis Gojao-Henriques (P) | ---- | ---- |
8.03 | Donestk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Evgeniy Pudeev (RUS) | ---- | ---- |
11-14.03 (11) | Birmingham | Anglia | Crufts 2010 | expired | - | Ron Marshall (USA) | ---- | |
13.03 | Wilno | Litwa | międzynarodowa - Lithuanian Winner'10 | minął | - | Peter Berchtold (A) | ---- | Lista |
14.03 | Wilno | Litwa | międzynarodowa | minął | - | Inger Dahle (N) | ---- | Lista |
13-14.03 (14) | Jarosław | Polska | krajowa | minął | - | Stanisław Podlaski (PL) | ---- | Lista |
13-14.03 (14) | Offenburg | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Lothar Müller (D) | ---- | Lista |
20.03 | Craiova | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
27.03 | Medias | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26-28.03 (27) | Katowice | Polska | międzynarodowa | minął | - | Andras Korozs (H) | ---- | Lista |
27-28.03 (27) | Luxemburg | Luxemburg | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Seamus Oates (IRL) - psy i BOB, Elina Tan-Hietalahti (FIN) - suki | ---- | Lista |
27.03 | Nitra | Słowacja | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Marian Priehoda (SK) | ---- | Lista |
27-28.03 (28) | Nitra | Słowacja | krajowa | minął | - | Erdős László (H) | ---- | Lista |
27.03 | Jagodina | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.03 | Kanjiza | Serbia | krajowa | minął | - | Zoran Lolić (SRB) | ---- | ---- |
27-28.03 (27) | Ryga | Łotwa | międzynarodowa - Latvian Winner'10 | minął | - | Arne Foss (N) | ---- | ---- |
28.03 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna II grupy FCI | minął | - | Mario Gil De Biedma Riviere (E) | ---- | ---- |
28.03 | Mikołajów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.04 | Donestk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.04 | Mladá Boleslav | Czechy | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Tibor Havelka (SK) - cz/a, b; Milan Krinke (CZ) - ż/p | ---- | Lista |
3.04 | Miskolc | Węgry | międzynarodowa | minął | - | János Török (H) | ---- | Lista |
4.04 | Miskolc | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Csaba Zsolt Lokodi (RO) | ---- | Lista |
3.04 | Bogatić | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.04 | Novi Sad | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
4.04 | Loznica | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.04 | Zajecar | Serbia | międzynarodowa | odwołana | ---- | ---- | ||
10.04 | Panćevo | Serbia | specjalistyczna - molosy | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.04 | Rakvere | Estonia | krajowa | minął | - | Hans van den Berg (NL) | ---- | ---- |
10-11.04 (10) | Legionowo | Polska | krajowa | minął | - | Jadwiga Niciewicz (PL) | ---- | Lista |
10-11.04 (10) | Dresden | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Wilhelm Röhrkaste (D) | ---- | Lista |
10.04 | Slobozia | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Cristan Stefanescu (RO) | ---- | Lista |
11.04 | Slobozia | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Chie Ejima (J) | ---- | Lista |
10.04 | Indija | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11.04 | Vrsac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10-11.04 (11) | Ostrava | Czechy | krajowa | minął | - | Vladimir Adlt (CZ) | ---- | Lista |
10-11.04 (11) | Wieselburg | Austria | międzynarodowa | minął | - | Bojan Matakovic (HR) | ---- | Lista |
11.04 | Gyula | Węgry | krajowa | minął | - | Csépai István (H) | ---- | Lista |
17.04 | Arilje | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
17.04 | Ub | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
17.04 | Odzaci | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
17.04 | Sillamäe | Estonia | krajowa | minął | - | Alfonso Thovar del Solar (E) | ---- | ---- |
17.04 | Grudziądz | Polska | krajowa | odwołana | - | ---- | ---- | |
17.04 | Maribor | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Marija Kavcic (SLO) | ---- | ---- |
18.04 | Pohorje | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Miroslav Zidar (SLO) | ---- | ---- |
17.04 | Satu Mare | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Marius Iliev (RO) | ---- | Lista |
18.04 | Satu Mare | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Sandor Szabo (H) | ---- | Lista |
17.04 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa - Ukraine Winner'10 | minął | - | Pero Bozinovski (MK) | ---- | Lista |
17.04 | Kijów | Ukraina | klubowa (championat) | minął | - | Elvira Romanenkova (RUS) | ---- | Lista |
18.04 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Boris Aleksandrov (UA) | ---- | Lista |
18.04 | Częstochowa | Polska | krajowa | odwołana | - | ---- | ---- | |
18.04 | Inowrocław | Polska | krajowa | odwołana | - | ---- | ---- | |
17-18.04 (18) | Berlin | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Reiner Brech (D) | ---- | Lista |
18.04 | Kalocsa | Węgry | krajowa | minął | - | Orcsik István (H) | ---- | ---- |
18.04 | Baćko Petrovo Selo | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
18.04 | Knjazevac | Serbia | krajowa | minął | - | Nebojisa Nedeljkovic (SRB) | ---- | ---- |
18.04 | Dakov | Chorwacja | krajowa | minął | - | Milovan Mrdak (SRB) | ---- | ---- |
24.04 | Czernihów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24.04 | Brasov | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24.04 | Iasi | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.04 | Suceava | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24.04 | Kragujevac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Borivoje Joksimović (SRB) | ---- | ---- |
25.04 | Natalinci | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Nedeljkovic Nebojsa (SRB) | ---- | ---- |
24-25.04 (25) | Lingen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Romain Verschueren (B) | ---- | ---- |
24-25.04 (25) | Opole | Polska | międzynarodowa | minął | - | Andrzej Kaźmierski (PL) | ---- | Lista |
24-25.04 (25) | České Budějovice | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Petr Nemec (CZ) | ---- | Lista |
25.04 | Panevezys | Litwa | krajowa | minął | - | Nijole Zeniene (LT) | ---- | ---- |
25.04 | Cegled | Węgry | krajowa | minął | - | Hartmann György (H) | ---- | ---- |
25.04 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna II grupy FCI | minął | - | Ann Long-Doyle (IRL) | ---- | ---- |
25.04 | Winnica | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.05 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Igor Mioć (HR) | ---- | ---- |
2.05 | Zadar | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Noel Beggs (IRL) | ---- | ---- |
1.05 | Mariupol | Ukraina | krajowa | minął | - | Galyna Kalinichenko (UA) | ---- | ---- |
2.05 | Mariupol | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Marina Gerasimova (RUS) | ---- | ---- |
1.05 | Valjevo | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.05 | Stari Banovci | Serbia | krajowa | minął | - | Zoran Brankovic (SRB) | ---- | ---- |
2.05 | Banská Bystrica | Słowacja | krajowa | minął | - | Milan Biros (SK) | ---- | Lista |
2.05 | Vranje | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Istvan Orčik (SRB) | ---- | ---- |
1-2.05 (2) | Łódź | Polska | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Anna Rogowska (PL) | ---- | Lista |
1-2.05 (2) | Praga | Czechy | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Neguel Michael (CH) | ---- | Lista |
2.05 | Kapuvar | Węgry | krajowa | minął | - | Vadócz Éva (H) | ---- | ---- |
3.05 | Bydgoszcz | Polska | krajowa | minął | - | Anna Chlebek (PL) | ---- | Lista |
3.05 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
4.05 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
7-9.05 (7) | Dortmund | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Horst Kliebenstein (D) ż/p; Gerard Mignot (F) - cz/a; Siegfried Goldschmitt (D) - b | ---- | ---- |
7-9.05 (8) | Dortmund | Niemcy | krajowa | minął | - | Daniela Zevens (D) | ---- | ---- |
8.05 | Gospić | Chorwacja | krajowa | minął | - | Vibor Jeźek (HR) | ---- | ---- |
8.05 | Jaszbereny | Węgry | krajowa | minął | - | Hartmann György (H) | ---- | ---- |
8.05 | Jonava | Litwa | krajowa | minął | - | Anna Tits (RUS) | ---- | Lista |
8.05 | Novi Knezevac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
8.05 | Velika Plana | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
8.05 | Srbobran | Serbia | krajowa | minął | - | Vadocz Eva (H) | ---- | ---- |
8.05 | Saint Gall | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | S.Boss (CH) | ---- | Lista |
9.05 | Saint Gall | Szwajcaria | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'11 | minął | - | Andreas Korozs (H) | ---- | Lista |
8.05 | Timisoara | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Oliveira Rui (E) | ---- | ---- |
8.05 | Timisoara | Rumunia | klubowa molosów | minął | - | Schogol George (GE) | ---- | ---- |
9.05 | Timisoara | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Papp Vasile Carol (RO) | ---- | ---- |
8.05 | Lwów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Philip Behan (IRL) | ---- | ---- |
9.05 | Lwów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Stefan Popov (BG) | ---- | ---- |
8-9.05 (9) | Salzburg | Austria | międzynarodowa | minął | - | Hans Steiner (A) | ---- | Lista |
9.05 | Dobre Miasto | Polska | krajowa | minął | - | Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL) | ---- | Lista |
9.05 | Krosno | Polska | krajowa | minął | - | Anna Chlebek (PL) | ---- | Lista |
9.05 | Salgotarjan | Węgry | krajowa | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | ---- |
9.05 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
9.05 | Charków | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
9.05 | Paraćin | Serbia | krajowa | minął | - | Zoran Panović (SRB) | ---- | ---- |
9.05 | Barje | Słowenia | krajowa | minął | - | Mile Aleksoski (MK) | ---- | ---- |
15.05 | Mol | Serbia | krajowa | minął | - | Evica Misic (SRB) | ---- | ---- |
15.05 | Lipe | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
15.05 | Bukareszt | Rumunia | krajowa | minął | - | Anca Giura (RO) | ---- | ---- |
15.05 | Alytus | Litwa | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
15.05 | Odessa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Stefan Popov (BG) | ---- | ---- |
16.05 | Odessa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Miroslav Zidar (SLO) | j.w. | |
15.05 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Jan Gajewski (PL) | ---- | Lista |
16.05 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa - Puchar Europy Środkowej i Wschodniej '10 | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | Lista |
16.05 | Jelenia Góra | Polska | krajowa | minął | - | Waldemar Mrowiec (PL) | ---- | Lista |
16.05 | Częstochowa | Polska | krajowa | minął | - | Eugeniusz Nagiel (PL) | ---- | Lista |
16.05 | Inowrocław | Polska | krajowa | minął | - | Aleksander Waszkowski (PL) | ---- | Lista |
16.05 | Hodmezovasarhely | Węgry | krajowa | minął | - | Török János (H) | ---- | Lista |
16.05 | Dniepropetrowsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
16.05 | Subotica | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Gordana Peinovic (SRB) | ---- | ---- |
16.05 | Donji Miholjac | Chorwacja | krajowa | minął | - | Jelka Simčić (SLO) | ---- | ---- |
22.05 | Batoćina | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.05 | Kula | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.05 | Chersoń | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.05 | Campulung | Rumunia | krajowa | minął | - | Brandusa Gheorghiu (RO) | ---- | ---- |
22.05 | Grudziądz | Polska | krajowa | minął | - | Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL) | ---- | Lista |
22.05 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Joanna Szczepańska Korpetta (PL) | ---- | ---- |
22.05 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa | minął | - | Karel Horak (CZ) | ---- | ---- |
23.05 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Ivan Dimitrov (BG) | ---- | ---- |
23.05 | Kiszyniów | Mołdawia | klubowa molosów | minął | - | Severin Ghenadii (UA) | ---- | ---- |
22.05 | Ługańsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
23.05 | Ługańsk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.05 | Bistrita | Rumunia | krajowa | minął | - | Csatari Andreea (RO) | ---- | ---- |
23.05 | Bistrita | Rumunia | krajowa | minął | - | Ionescu Augustin (RO) | ---- | ---- |
22.05 | Plunge | Litwa | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
23.05 | Klaipeda | Litwa | krajowa | minął | - | Viktoras Avtusko (LT) | ---- | ---- |
22.05 | Niś | Serbia | klubowa molosów - Mediana Molos Kup'10 | minął | - | ? | ---- | ---- |
23.05 | Nis | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.05 | Komárom | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Rauhoffer Viktor (H) | ---- | ---- |
23.05 | Komárom | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Csépai Istvánn (H) | ---- | ---- |
24.05 | Komárom | Węgry | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Peter van Montfoort (NL) | ---- | Lista |
22.05 | Saarbrucken | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Jose Melchior-Schlechter (L) | ---- | ---- |
23.05 | Saarbrucken | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Daniela Zevens (D) | ---- | ---- |
22.05 | Umag | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Colm Hastings (IRL) | ---- | ---- |
23.05 | Umag | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Giulio Bezzecchi (I) | ---- | ---- |
22-23.05 (23) | Litoměřice | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Vladimir Adlt (CZ) | ---- | Lista |
23.05 | Bytom | Polska | krajowa | minął | - | Marcin Sudoł (PL) | ---- | Lista |
23.05 | Radom | Polska | krajowa | minął | - | Ewa Bukład (PL) | ---- | Lista |
23.05 | Ryga | Łotwa | specjalistyczna II grupy FCI | minął | - | George Schogol (GE) | ---- | ---- |
23.05 | Pozega | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.05 | Kirowohrad | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.05 | Sivac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.05 | Karcag | Węgry | krajowa | minął | - | Török János (H) | ---- | ---- |
29-30.05 (29) | Giessen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Reiner Brech (D) | ---- | ---- |
29.05 | Portoroz | Słowenia | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | Lista |
30.05 | Portoroz | Słowenia | międzynarodowa - Alpe Adria Winner '10 | minął | - | Pedro Bispo (P) | ---- | ---- |
30.05 | Płock | Polska | krajowa | minął | - | Anna Rogowska (PL) | ---- | Lista |
30.05 | Słupsk | Polska | krajowa | minął | - | Iwona Matuszewska (PL) | ---- | Lista |
30.05 | Ukmerge | Litwa | krajowa | minął | - | Olga Morozova (RUS) | ---- | ---- |
30.05 | Nagyvazsony | Węgry | krajowa | minął | - | Kocsis Sándor (H) | ---- | ---- |
30.05 | Tarnopol | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
30.05 | Kragujevac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
30.05 | Crvenka | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
30.05 | Novi Marof | Chorwacja | krajowa | minął | - | Srecko Kukic (HR) | ---- | ---- |
5.06 | Pirot | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.06 | Lugoj | Rumunia | krajowa | minął | - | Marius Iliev (RO) | ---- | ---- |
5-6.06 (5) | Neumunster | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Peter Glaser (D) | ---- | ---- |
5-6.06 (5) | Talin | Estonia | międzynarodowa - Estonian Winner'10 - Crufts Qualification '11 | minął | - | Paul Lawless (IRL) | ---- | ---- |
6.06 | Talin | Estonia | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.06 | Kowno | Litwa | krajowa | minął | - | Tatjana Romanovskaja (BY) | ---- | ---- |
6.06 | Kowno | Litwa | krajowa | minął | - | Elena Tripoli (I) | ---- | ---- |
5.06 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa | minął | - | Anna Rogowska (PL) | ---- | ---- |
6.06 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa | minął | - | Igor Semenenko (UA) | ---- | ---- |
5-6.06 (6) | Leszno | Polska | międzynarodowa | minął | - | Anna Nalazek (PL) | ---- | Lista |
4.06 | Senec | Słowacja | krajowa | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | ---- |
5-6.06 (6) | Nitra | Słowacja | międzynarodowa - Grand Prix Slovakia Winner '10 | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | ---- |
5.06 | Sremska Mitrovica | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.06 | Sabac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Vladimir Zizakov (SRB) | ---- | ---- |
5-6.06 (6) | Klatovy | Czechy | krajowa | minął | - | Vladimír Adlt (CZ) | ---- | ---- |
6.06 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.06 | Székesfehérvár | Węgry | krajowa | minął | - | Vadócz Éva (H) | ---- | ---- |
6.06 | Charków | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.06 | Vielika Gorica | Chorwacja | krajowa | minął | - | Miroslav Zidar (SLO) | ---- | ---- |
12.06 | Kikinda | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.06 | Kragujevac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.06 | Czerkasy | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.06 | Ozolnieki | Łotwa | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Garry Dryburgh (AUS) | ---- | ---- |
13.06 | Ozolnieki | Łotwa | międzynarodowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
12.06 | Sibiu | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Igor Selimovic (HR) | ---- | ---- |
13.06 | Sibiu | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Gianni Guffanti (I) | ---- | ---- |
12.06 | Erfurt | Niemcy | krajowa | minął | - | Siegfried Masuch (D) | ---- | ---- |
13.06 | Erfurt | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Margrit Völzer (L) | ---- | ---- |
12.06 | Pécs | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Karina Le Mare (GB) | ---- | ---- |
13.06 | Pécs | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Rafael Malo Alcrudo (E) | ---- | ---- |
12.06 | Klagenfurt | Austria | międzynarodowa | minął | - | Robert Blümel (A) - ż/p, b; Peter Mazura (A) - cz/a | ---- | ---- |
12.06 | Klagenfurt | Austria | specjalistyczna - dog niemiecki Lindwurm Trophy '10 | minął | - | Salvatore Facella (I) - żółte, pręgowane, błękitne; Sinisa Cujan (HR) - czarne, arlekiny, merle | ---- | ---- |
13.06 | Klagenfurt | Austria | międzynarodowa | minął | - | Salvatore Facella (I) - cz/a; Sinisa Cujan (HR) - ż/p, b | ---- | ---- |
13.06 | Kalisz | Polska | krajowa | minął | - | Maria Bruska (PL) | ---- | Lista |
13.06 | Lublin | Polska | krajowa | minął | - | Nijole Zieniene (LT) | ---- | Lista |
13.06 | Racibórz | Polska | krajowa | minął | - | Anna Chlebek (PL) | ---- | Lista |
13.06 | Czerniowce | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
13.06 | Melitopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
13.06 | Połtawa | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
13.06 | Mladenovac | Serbia | krajowa | minął | - | Nemanja Jovanović (SRB) | ---- | ---- |
19.06 | Biała Cerkiew | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.06 | Ługańsk | Ukraina | krajowa | minął | - | Elena Golovina (RUS) | ---- | ---- |
19.06 | Ługańsk | Ukraina | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | Stefan Popov (BG) | ---- | ---- |
20.06 | Ługańsk | Ukraina | krajowa | minął | - | Slukin Siergiej (UA) | ---- | ---- |
19.06 | Varazdin | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Mladen Ercegović (HR) | ---- | ---- |
20.06 | Varazdin | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Vladimir Piskay (SK) | ---- | ---- |
19.06 | Bećej | Serbia | krajowa | minął | - | Ćurčić Zoran (SRB) | ---- | ---- |
20.06 | Ćajetina | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
20.06 | Surćin | Serbia | krajowa | minął | - | Sava Ignjatovic (SRB) | ---- | ---- |
20.06 | Zlatibor | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.06 | Moletai | Litwa | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'11 | minął | - | Espen Engh (N) | ---- | ---- |
20.06 | Moletai | Litwa | międzynarodowa | minął | - | Rafael Malo Alcrudo (E) | ---- | ---- |
19-20.06 (20) | Szczecin | Polska | międzynarodowa | minął | - | Andras Korozs (H) | ---- | Lista |
19-20.06 (20) | Brno | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Petr Němec (CZ) | ---- | ---- |
20.06 | Dniepropetrowsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.06 | Łuck | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.06 | Vućak | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.06 | Melenci | Serbia | krajowa | minął | - | Goran Lukic (SRB) | ---- | ---- |
27.06 | Koceljeva | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26-27.06 | Bulle | Szwajcaria | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24-27.06 (27) | Herning | Dania | Światowa - World Dog Show 2010 | minął | - | Kerstin Nilsson (DK) - psy + BOB ż/p, Gitte Finnich Pedersen (DK) - suki ż/p, Horst Kliebenstein (D) - cz/a, Renee Sporre-Willes (S) - błękine | ---- | ---- |
27.06 | Wałbrzych | Polska | krajowa | minął | - | Magdalena Kozłowska (PL) | ---- | Lista |
27.06 | Przemyśl | Polska | krajowa | minął | - | Małgorzata Hałas (PL) | ---- | Lista |
27.06 | Marijampole | Litwa | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
27.06 | Sumy | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
27.06 | Donetsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.07 | Silute | Litwa | krajowa | minął | - | Aleksandr Soroko (BY) | ---- | ---- |
3.07 | Harju | Estonia | krajowa | minął | - | Ljubov Terentjeva (RUS) | ---- | ---- |
3.07 | Vrnjaćka Banja | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.07 | Apatin | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.07 | Połtawa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Hans Bierwolf (A) | ---- | ---- |
4.07 | Połtawa | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Igor Semenenko (UA) | ---- | ---- |
3.07 | Ruma | Serbia | specjalistyczna - molosy | minął | - | Tibor Havelka (SK) | ---- | ---- |
4.07 | Ruma | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
4.07 | Bielsko-Biała | Polska | krajowa | minął | - | Anna Bogucka (PL) | ---- | Lista |
4.07 | Gorzów Wlkp. | Polska | krajowa | minął | - | Marek Bork-Grabkowski (PL) | ---- | Lista |
4.07 | Olsztyn | Polska | krajowa | minął | - | Robert Mroczko (PL) | ---- | Lista |
4.07 | Veliko Gradiste | Serbia | krajowa | minął | - | Sergej Galiaskarov (SRB) | ---- | ---- |
10.07 | Taurage | Litwa | krajowa | minął | - | Renata Petkevičiene (LT) | ---- | ---- |
10-11.07 (10) | Warszawa | Polska | międzynarodowa | minął | - | Danguole Papinigiene (LT) | ---- | Lista |
10.07 | Oradea | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.07 | Räpina | Estonia | krajowa | minął | - | Anita Whitmarsh (S) | ---- | ---- |
10.07 | Constanţa | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Papp Vasile Carol (RO) | ---- | ---- |
11.07 | Constanţa | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Hans van den Berg (NL) | ---- | ---- |
10.07 | Sremski Karlovci | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11.07 | Tartu | Estonia | krajowa | minął | - | Camila Ricart Mas (E) | ---- | ---- |
11.07 | Kosice | Słowacja | krajowa | odwołana | ||||
17.07 | Cuprija | Serbia | międzynarodowa - nocna | minął | - | ? | ---- | ---- |
17-18.07 (17) | Szombathely | Węgry | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
17-18.07 (18) | Oberwart | Austria | międzynarodowa | minął | - | Andreja Cucnik (SLO) | ---- | ---- |
17.07 | Parnu | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Alar Muurisepp (EST) | ---- | ---- |
18.07 | Haapsalu | Estonia | krajowa | minął | - | Mile Aleksoski (MK) | ---- | ---- |
17-18.07 (18) | Mladá Boleslav | Czechy | krajowa | minął | - | Petr Němec (CZ) | ---- | ---- |
18.07 | Gdynia | Polska | krajowa | minął | - | Piotr Król (PL) | ---- | Lista |
18.07 | Nowy Sącz | Polska | krajowa | minął | - | Marcin Sudoł (PL) | ---- | Lista |
18.07 | Ogre | Łotwa | krajowa | minął | - | Massimo Inzoli (I) | ---- | ---- |
18.07 | Chmielnicki | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.07 | Split | Chorwacja | krajowa | minął | - | Emil Mikasović (HR) | ---- | ---- |
23.07 | Split | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Phyllis Poduschka-Aigner (A) | ---- | ---- |
24.07 | Split | Chorwacja | krajowa | minął | - | Rafael Malo Alcrudo (E) | ---- | ---- |
25.07 | Split | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Stefan Sinko (SLO) | ---- | ---- |
24.07 | Debrecen | Węgry | krajowa | minął | - | Török János (H) | ---- | ---- |
24.07 | Ukmerge | Litwa | krajowa | minął | - | Danguole Papinigiene (LT) | ---- | ---- |
24.07 | Jaunmarupe | Łotwa | krajowa | minął | - | Małgorzata Supronowicz (PL) | ---- | ---- |
25.07 | Jaunmarupe | Łotwa | krajowa | minął | - | Paul Lawless (IRL) | ---- | ---- |
24.07 | Koszalin | Polska | krajowa - II grupa FCI | minął | - | Jerzy Mrugasiewicz (PL) | ---- | Lista |
25.07 | Koszalin | Polska | krajowa | minął | - | Zbigniew Ostrowski (PL) | ---- | Lista |
25.07 | Będzin | Polska | krajowa | minął | - | Magdalena Kozłowska (PL) | ---- | Lista |
25.07 | Łuck | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
24.07 | Soko Banja | Serbia | krajowa - nocna | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.07 | Irig | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Tibor Bosnjak (SRB) | ---- | ---- |
31.07 | Raća | Serbia | krajowa - nocna | minął | - | Janjić Dragan (SRB) | ---- | ---- |
31.07 | Harju | Estonia | krajowa | minął | - | Elena Belkina (RUS) | ---- | ---- |
1.08 | Harju | Estonia | krajowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
31.07 | Bremen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Margaret Völzer (L) | ---- | ---- |
1.08 | Bremen | Niemcy | krajowa | minął | - | Horst Hollensteiner (D) | ---- | ---- |
31.07 | Kijów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.08 | Kijów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
1.08 | Chojnice | Polska | krajowa | minął | - | Jadwiga Niciewicz (PL) | ---- | Lista |
1.08 | Zakopane | Polska | krajowa | minął | - | Jerzy Mrugasiewicz (PL) | ---- | Lista |
6.08 | Rekovac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.08 | Druskininkai | Litwa | międzynarodowa - "DZUKIJA SUMMER '10" | minął | - | Olga Sinko Kupriyanova (SLO) | ---- | ---- |
7.08 | Druskininkai | Litwa | międzynarodowa - "DZUKIJA CUP '10" | minął | - | Tatjana Ivanova (RUS) | ---- | ---- |
7.08 | Knin | Chorwacja | krajowa | minął | - | Igor Mioč (HR) | ---- | ---- |
7.08 | Sinj | Chorwacja | krajowa | minął | - | Tomo Pavić (HR) | ---- | ---- |
7.08 | Apatin | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
7-8.08 (7) | Ludwigshafen | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Hortst Fischbach (D) | ---- | ---- |
7-8.08 (8) | Legnica | Polska | krajowa | minął | - | Marek Lewandowski (PL) | ---- | Lista |
14.08 | Velika Greda | Serbia | krajowa - nocna | minął | - | Zoran Lolic (SRB) | ---- | ---- |
14.08 | Bozevac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
14.08 | Rezekne | Łotwa | krajowa | minął | - | Aleksander Waszkowski (PL) | ---- | ---- |
14.08 | Väimela | Estonia | krajowa | minął | - | Helin Kasuk (EST) | ---- | ---- |
14-15.08 (15) | Sopot | Polska | międzynarodowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
15.08 | Humań | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
21.08 | Ada | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
21.08 | Zbraslav u Brna | Czechy | klubowa - dog niemiecki | minął | - | Petr Němec (CZ) - czarne, Miroslav Václavík (CZ) - arlekiny, Josef Hodan (CZ) - żółte, Vladimír Adlt (CZ) - pręgowane, Jan Čelakovský (CZ) - błękitne | ---- | ---- |
21.08 | Innsbruck | Austria | międzynarodowa | odwołana | ||||
22.08 | Innsbruck | Austria | międzynarodowa | odwołana | ||||
21.08 | Lipsk | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Georg Roth (D) | ---- | ---- |
22.08 | Lipsk | Niemcy | krajowa | minął | - | Horst Hollensteiner (D) | ---- | ---- |
21.08 | Użhorod | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Igor Semenenko (UA) | ---- | ---- |
22.08 | Użhorod | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Zoya Oleynikova (UA) | ---- | ---- |
21.08 | Tallinn | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Otto Schimpf (A) | ---- | ---- |
22.08 | Tallinn | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Claudio de Giuliani (I) | ---- | ---- |
21.08 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Gabriela Ridacikova (SK) | ---- | ---- |
22.08 | Bratysława | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Csaba Pettko (H) | ---- | ---- |
21.08 | Toruń | Polska | krajowa molosów | minął | - | Małgorzata Sowińska (PL) | ---- | ---- |
22.08 | Toruń | Polska | krajowa | minął | - | Wanda Kotik (PL) | ---- | ---- |
22.08 | Nowy Targ | Polska | krajowa | minął | - | Andrzej Szutkiewicz (PL) | ---- | ---- |
22.08 | Radom | Polska | krajowa | minął | - | Joanna Kiełkiewicz (PL) | ---- | ---- |
22.08 | Banatski Karlovac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.08 | Vlasotince | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
22.08 | Uzice | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.08 | Rekovac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.08 | Zrenjanin | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Nenad Maric (SRB) | ---- | ---- |
28-29.08 (28) | Białystok | Polska | międzynarodowa | minął | - | Mach Lizbeth (CH) | ---- | ---- |
28.08 | Debrecen | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Gabriela Ridacikova (SK) | ---- | ---- |
29.08 | Debrecen | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Erdős László (H) | ---- | ---- |
28.08 | Simferopol | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.08 | Simferopol | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
28.08 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa - Belarussian Winner '10 | minął | - | Monika Blaha (A) | ---- | ---- |
29.08 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa | minął | - | Azen Irina (BY) | ---- | ---- |
28-29.08 (29) | Mladá Boleslav | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Milan Stourač (CZ) | ---- | ---- |
29.08 | Trbovlje | Słowenia | krajowa | minął | - | Hans Birwolf (A) | ---- | ---- |
29.08 | Negotin | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.08 | Stapar | Serbia | krajowa | minął | - | Zoran Lolić (SRB) | ---- | ---- |
4.09 | Sombor | Serbia | krajowa | minął | - | Misic Evica (SRB) | ---- | ---- |
4.09 | Cacak | Serbia | krajowa | minął | - | Pejović Dusan (SRB) | ---- | ---- |
4.09 | Petrovac na Mlavi | Serbia | krajowa | minął | - | Tijana Konrad (SRB) | ---- | ---- |
4.09 | Tallin | Estonia | specjalistyczna II grupy | minął | - | Carsten Birk (DK) | ---- | ---- |
4-5.09 (4) | Kraków | Polska | międzynarodowa | minął | - | Wanda Kotik (PL) | ---- | ---- |
4.09 | Dniepropietrowsk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Alexandr Nikitin (RUS) | ---- | ---- |
5.09 | Dniepropietrowsk | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | Simcic Jelka (SLO) | ---- | ---- |
4.09 | Targu Mures | Rumunia | międzynarodowa - Crufts Qualification '11 | minął | - | Cristian Stefanescu (RO) | ---- | ---- |
4.09 | Targu Mures | Rumunia | krajowa | minął | - | Papp Laszlo (RO) | ---- | ---- |
5.09 | Targu Mures | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Szabo Sandor (H) | ---- | ---- |
4.09 | Wilno | Litwa | krajowa | minął | - | Nijole Zieniene (LT) | ---- | ---- |
5.09 | Wilno | Litwa | krajowa | minął | - | Jurate Butkiene (LT) | ---- | ---- |
4-5.09 (5) | Luxemburg | Luxemburg | międzynarodowa | minął | - | Peter van Montfoort (NL) | ---- | ---- |
5.09 | Obrenovac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Bjelica Bratimir (SRB) | ---- | ---- |
5.09 | Vranje | Serbia | specjalistyczna - molosy | minął | - | ? | ---- | ---- |
5.09 | Włocławek | Polska | krajowa | minął | - | Andrzej Kot (PL) | ---- | ---- |
5.09 | Mosonmagyaróvár | Węgry | krajowa | minął | - | Hartmann György (H) | ---- | ---- |
5.09 | Ventspils | Łotwa | krajowa | minął | - | Zhanna Bondar (BY) | ---- | ---- |
5.09 | Pula | Chorwacja | krajowa | minął | - | Zlatko Kraljic (HR) | ---- | ---- |
11.09 | Warszawa | Polska | krajowa | minął | - | Jurij Ovotc (UA) | ---- | ---- |
10-12.09 (12) | Presov | Słowacja | krajowa - Slovakia Winner 2010 | minął | - | Szabó Sándor (H) | ---- | ---- |
11.09 | Prokuplje | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11.09 | Jałta | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.09 | Vukovar | Chorwacja | krajowa | minął | - | Zlatko Kraljic (HR) | ---- | ---- |
11.09 | Osijek | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Monika Blaha (A) | ---- | ---- |
12.09 | Osijek | Chorwacja | międzynarodowa | minął | - | Nemanja Jovanovic (SRB) | ---- | ---- |
11.09 | Bukareszt | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Eugene Yerusalimsky (RUS) | ---- | ---- |
12.09 | Bukareszt | Rumunia | międzynarodowa - Open Romania | minął | - | Norman Deschuymere (B) | ---- | ---- |
11.09 | Wilno | Litwa | klubowa - dog niemiecki | minął | - | Margrit Völzer (L) - żółte, pręgowane, Milan Stourač (CZ) - czarne, Jean-François Martin (F) - arlekiny, Romana Förtsch (D) - błękine | ---- | ---- |
12.09 | Wilno | Litwa | klubowa - dog niemiecki - Eu.DDC | minął | - | Jean-François Martin (F) - żółte, pręgowane, Margrit Völzer (L) - czarne, Romana Förtsch (D) - arlekiny, Milan Stourač (CZ) - błękine | ---- | ---- |
11.09 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
11.09 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.09 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.09 | Leskovac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.09 | Kaunas | Litwa | krajowa | minął | - | Ramune Kazlauskaite (LT) | ---- | ---- |
12.09 | Chorzów | Polska | krajowa | minął | - | Maciej Kozber (PL) | ---- | ---- |
12.09 | Zielona Góra | Polska | krajowa | minął | - | Marcin Sudoł (PL) | ---- | ---- |
12.09 | Harju | Estonia | krajowa | minął | - | Ove Germundsson (S) | ---- | ---- |
12.09 | Sewastopol | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.09 | Żytomierz | Ukraina | krajowa | minął | - | Siergiej Malij (UA) | ---- | ---- |
12.09 | Kecskemét | Węgry | krajowa | minął | - | Hartmann György (H) | ---- | ---- |
12.09 | Ćoka | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
12.09 | Pozarevac | Serbia | krajowa | minął | - | Vesic Rade (SRB) | ---- | ---- |
18.09 | Lazarevac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
18.09 | Turija | Serbia | krajowa | minął | - | Malbasa Dejan (SRB) | ---- | ---- |
18.09 | Alba Lulia | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
18.09 | Odessa | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
18.09 | Zaporoże | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.09 | Zaporoże | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
18.09 | Mikołajów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.09 | Mikołajów | Ukraina | specjalistyczna - dog niemiecki | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.09 | Iwano-Frankowsk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.09 | Backa Topola | Serbia | międzynarodowa | minął | - | Orcik Istvan (SRB) | ---- | ---- |
19.09 | Łódź | Polska | klubowa - dog niemiecki | minął | - | Dainora Sudeikiene (LT) - błękitne; Jan Celakovski (CZ) - żółte i pręgowane; Peter van Montfoort (NL) - czarne i arlekin | ---- | ---- |
19.09 | Panevezys | Litwa | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
19.09 | Koprivnica | Chorwacja | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Vinkovci | Chorwacja | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Ćuprija | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Berdyczów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Krzemieńczuk | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Makiejewka | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Novi Sad | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25.09 | Zagyvarékas | Węgry | klubowa - dog niemiecki | minął | - | Amelia Murante (I) | ---- | ---- |
26.09 | Jászberény | Węgry | krajowa | minął | - | Hartmann György (H) | ---- | ---- |
25.09 | Tulln | Austria | klubowa - dog niemiecki | minął | - | Guido Vandoni (I) - ż/p, b; Petru Muntean (RO) - cz/a, merle | ---- | ---- |
25-26.09 (26) | Tulln | Austria | międzynarodowa Bundessieger- ausstellung '10 - Crufts Qualification '11 | minął | - | Guido Vandoni (I) - cz/a; Petru Muntean (RO) - ż/p, b | ---- | ---- |
25.09 | Baia Mare | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.09 | Baia Mare | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
25-26.09 (26) | Wrocław | Polska | międzynarodowa | minął | - | Piotr Bachurzewski (PL) | ---- | ---- |
25-26.09 (26) | Brno | Czechy | krajowa | minął | - | Milan Krinke (CZ) | ---- | ---- |
26.09 | Winnica | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.09 | Siewierodonieck | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.09 | Svilajnac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
26.09 | Senta | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
29.09 | Celje | Słowenia | klubowa - dog niemiecki Euroclubshow SKVPM | minął | - | Heiko Wagner (D) - ż/p; Veronique Maunder (F) - b; Joao Vasco Pocas (P) - cz/a | ---- | ---- |
30.09-3.10 (30) | Celje | Słowenia | Europejska - European Dog Show 2010 | minął | - | Claudio de Giuliani (I) - ż/p, Miklos Levente (H) - suki + BOB cz/a, Kari Jarvinen (FIN) - psy cz/a, Guilio Bezzecchi (I) - błękine | ---- | ---- |
2.10 | Bacău | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.10 | Turda | Rumunia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.10 | Krusevac | Serbia | specjalistyczna - molosy | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.10 | Trstenik | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.10 | Lajkovac | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
2.10 | Crvenka | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.10 | Bačka Palanka | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
3.10 | Rybnik | Polska | krajowa | minął | - | Marek Bork Grabkowski (PL) | ---- | ---- |
3.10 | Szentes | Węgry | krajowa | minął | - | Zoltán Vatai (SRB) | ---- | ---- |
9.10 | Limbazi | Łotwa | krajowa | minął | - | Tatyana Shiyan (UA) | ---- | ---- |
9.10 | Arad | Rumunia | międzynarodowa - Cupa Transilvaniei'10 | minął | - | Roberto Shill (RO) | ---- | ---- |
10.10 | Arad | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Marius Iliev (RO) | ---- | ---- |
9.10 | České Budějovice | Czechy | klubowa - dog niemiecki bez tytułu Zw.Kl. | minął | - | Milan Stourač (CZ) | ---- | ---- |
9-10.10 (10) | České Budějovice | Czechy | międzynarodowa | minął | - | Jan Čelakovský (CZ) | ---- | ---- |
9.10 | Tiraspol | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.10 | Tiraspol | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
9.10 | Lwów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.10 | Lwów | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
9.10 | Svrljig | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.10 | Krusevac | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
9.10 | Częstochowa | Polska | krajowa | minął | - | Dorota Pawlikowska-Rosół (PL) | ---- | ---- |
10.10 | Legionowo | Polska | krajowa | minął | - | Małgorzata Hałas (PL) | ---- | ---- |
9-10.10 (10) | Rostock | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
10.10 | Miskolc | Węgry | krajowa | minął | - | Rade Vesic (SRB) | ---- | ---- |
10.10 | Siauliai | Litwa | krajowa | minął | - | Avtusko Viktoras (LT) | ---- | ---- |
16.10 | Rakvere | Estonia | krajowa | minął | - | Inese Pablaka (LV) | ---- | ---- |
16.10 | Lausanne | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) | ---- | ---- |
17.10 | Lausanne | Szwajcaria | międzynarodowa | minął | - | C. Kure (CH) | ---- | ---- |
16.10 | Komárom | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Rauhoffer Viktor (H) | ---- | ---- |
17.10 | Komárom | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Helene Nietsch (USA) | ---- | ---- |
15-17.10 (15) | Dortmund | Niemcy | krajowa | minął | - | Susanne Kraemer (D) | ---- | ---- |
15-17.10 (17) | Dortmund | Niemcy | międzynarodowa - Bundessieger '10; - Crufts Qualifikation'11 | minął | - | Gunter Schwabe (D) - ż/p; Jose Garcia Abad (E) - cz/a; Peter Glaser (D) - b | ---- | ---- |
17.10 | Charków | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
17.10 | Odessa | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
17.10 | Zabrze | Polska | krajowa | minął | - | Monika Kuriata-Okarmus (PL) | ---- | ---- |
17.10 | Topožčianky | Słowacja | klubowa
- dog niemiecki | minął | - | Milan Krinke (CZ) | ---- | ---- |
23.10 | Stuttgart | Niemcy | krajowa | minął | - | Susanne Kraemer (D) | ---- | ---- |
24.10 | Stuttgart | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Reiner Brech (D) | ---- | ---- |
24.10 | Dunaújváros | Węgry | krajowa | minął | - | Korózs András (H) | ---- | ---- |
24.10 | Chersoń | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
30-31.10 (30) | Ryga | Łotwa | międzynarodowa - Baltic Winner'10 | minął | - | Jo Schepers (NL) | ---- | ---- |
30-31.10 (31) | Hannover | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Horst Fischbach (D) | ---- | ---- |
31.10 | Debeljaca | Serbia | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
31.10 | Kijów | Ukraina | krajowa | minął | - | Bogdana Marczenko (UA) | ---- | ---- |
31.10 | Kijów | Ukraina | klubowa
- dog niemiecki | minął | - | Dainora Sudeikiene (LT) | ---- | ---- |
6.11 | Donieck | Ukraina | krajowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
7.11 | Donieck | Ukraina | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6.11 | Tartu | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Joop Hiddes (NL) | ---- | ---- |
7.11 | Tartu | Estonia | międzynarodowa | minął | - | Lena Danker (FIN) | ---- | ---- |
6.11 | Poznań | Polska | międzynarodowa | minął | - | Anatoli Zhuk (BY) - cz/a, b; Anna Bogucka (PL) - ż/p | ---- | Lista |
7.11 | Poznań | Polska | międzynarodowa - Poland Winner '10 | minął | - | Anna Rogowska (PL) - cz/a, b; Anatoli Zhuk (BY) - ż/p | ---- | Lista |
7.11 | Belgrad | Serbia | międzynarodowa | minął | - | ? | ---- | ---- |
6-7.11 | Praga | Czechy | międzynarodowa | odwołana | ||||
6.11 | Cluj Napoca | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Olga Kuprianova (RUS) | ---- | ---- |
7.11 | Cluj Napoca | Rumunia | międzynarodowa | minął | - | Danillo Giorgio (I) | ---- | ---- |
13-14.11 (14) | Kielce | Polska | międzynarodowa | minął | - | Vladimir Piskay (SK) | ---- | Lista |
19.11 | Zagrzeb | Chorwacja | specjalistyczna - molosy | minął | - | Orietta Zilli (I) | ---- | ---- |
20.11 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa - Crufts Qualifikation'11 | minął | - | Joao Vasco Pocas (P) | ---- | ---- |
21.11 | Zagrzeb | Chorwacja | międzynarodowa - Zagreb Winner'10 | minął | - | Hans Wiblishauser (D) | ---- | ---- |
20.11 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa | minął | - | Wyacheslav Werbitskij (BY) | ---- | ---- |
21.11 | Mińsk | Białoruś | międzynarodowa | minął | - | Valentina Ivaniseva (RUS) | ---- | ---- |
20.11 | Nitra | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Csaba Pettko (H) | ---- | ---- |
21.11 | Nitra | Słowacja | międzynarodowa | minął | - | Miroslav Vaclavik (CZ) | ---- | ---- |
27.11 | Sillamäe | Estonia | krajowa | minął | - | Joao Vasco Pocas (P) | ---- | ---- |
27.11 | Vrtojba | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Alenka Cerne (SLO) | ---- | ---- |
28.11 | Vrtojba | Słowenia | międzynarodowa | minął | - | Bas Bosch (NL) | ---- | ---- |
27.11 | Budapeszt | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Vadócz Éva (H) | ---- | ---- |
28.11 | Budapeszt | Węgry | międzynarodowa | minął | - | Szalai Imre (H) | ---- | ---- |
4.12 | Wels | Austria | międzynarodowa | minął | - | Tibor Havelka (SK) | www | |
5.12 | Wels | Austria | międzynarodowa | minął | - | Günther Ehrenreich (A) | j.w. | |
4.12 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Igor Selimovic (HR) | www | |
4.12 | Kiszyniów | Mołdawia | krajowa | minął | - | Ivan Dimitrov (BG) | j.w. | |
5.12 | Kiszyniów | Mołdawia | międzynarodowa | minął | - | Szczepanska-Korpetta Joanna (PL) | j.w. | |
5.12 | Kiszyniów | Mołdawia | specjalistyczna - II grupa | minął | - | Cristian Ştefănescu (RO) | j.w. | |
3-5.12 (5) | Nowa Ruda | Polska | krajowa | minął | 80zł / 100zł* | Marcin Sudoł (PL) | www ---- FORM -online | |
11.12 | Liepaja | Łotwa | krajowa | minął | - | Poduschka - Aigner Phyllis (A), Ramsing Lisbet Utke (DK), Ramsing Jens Utke (DK) | www ---- FORM | |
11-12.12 (11) | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | krajowa | minął | 90zł / 120zł* | Andrzej Szutkiewicz (PL) | www ---- FORM -online | |
11.12 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa - KIEVSKAYA RUS '10 | minął | - | Paivi Eerola (FIN) | www ---- FORM | |
12.12 | Kijów | Ukraina | międzynarodowa - Crystal Cup of Ukraine '10 | minął | - | Christofer Habig (D) | www ---- FORM | |
11.12 | Kassel | Niemcy | krajowa | minął | - | Daniela Zevens (D) | www | |
12.12 | Kassel | Niemcy | międzynarodowa | minął | - | Wilhelm Röhrkaste (D) | j.w. | |
18.12 | Wilno | Litwa | międzynarodowa - Vilnius winter 10' | minął | - | Dusan Paunovič (SRB) | www ---- INFO ---- FORM | |
19.12 | Wilno | Litwa | międzynarodowa - Cristmas Cup 10' | minął | - | Nikolay Sedykh (RUS) | j.w. |
W wynikach z wystaw mogą pojawić się błędy. Jeżeli zauważysz jakiś, proszę napisz do mnie, dokonam odpowiedniej korekty.
Skróty nazw krajów pochodzenia poszczególnych sędziów; wraz z linkami do związków kynologicznych poszczególnych krajów:
A - Austria |
ISR - Izrael J - Japonia L - Luxemburg LT - Litwa LV - Łotwa MD - Mołdawia MK - Macedonia N - Norwegia NL - Holandia P - Portugalia PL - Polska RO - Rumunia ROU - Urugwaj RUS - Rosja S - Szwecja SK - Republika Słowacka SLO - Słowenia SRB - Serbia UA - Ukraina USA - Stany Zjednoczone Ameryki |