Hodowla Czar Olbrzyma

osiągniecia z wystaw
w których brały udział psy z naszym przydomkiem

TYTUŁY:

*** Interchampion
*** 13 x Champion (Australia, RUS, CZ, PL, BY, RO)
*** 3 x Grand Champion (BY, RUS)
*** Champion RKF (RUS)
*** 11 x Młodzieżowy Champion (PL, RUS, RO, SK)
*** 2 x Champion Klubu Rosji
*** 1 x Champion Klubu Białorusi
*** 2 x Młodzieżowy Champion Klubu Rosji
*** 6 x Zwycięzca Klubu (RUS)
*** 2 x Młodzieżowy Zwycięzca Klubu (RUS)
*** Młodzieżowy Zwycięzca Euroazji (RUS)
*** 2 x BIS (RUS)
*** 2 x II/BIS (RUS, BY)
*** 1 x III/BIS (PL)
*** BOG (RUS)
*** II/BOG (RUS)
*** III/BOG (PL)
*** II/BIS Junior (RUS)
*** III/BIS Junior (PL)
*** 2 x BIS Szczeniąt (PL, SK)
*** III/BIS Szczeniąt (PL)
*** V/BIS Szczeniąt (RUS)
*** BIS Mł.Szczeniąt (PL)
*** Champion Rasy 2014 (RUS)
*** Najlepsze Baby Wystawy Światowej - Budapeszt 2013 (H)
*** CAC na Wystawie Europejskiej - Brno 2014 (CZ)
*** CAC (I/11) na Wystawie Światowej - Moskwa 2016 (RUS)
*** Naj.Dorosła Suka (arlekin) Krajowej Wystawy dogów niemieckich Leszno 2016
*** V Miejsce w ogólnopolskim rankingu ZKwP (2017) TOP 20 (dog niemiecki czarny/arlekin)
*** XIX Miejsce w ogólnopolskim rankingu ZKwP (2017) TOP 20 (dog niemiecki czarny/arlekin)
*** II miejsce Grand Prix Koszalin 2016 (Najpiekniejszy pies oddzialu Koszalin)
*** III Miejsce w Rankingu Wystawowym Psy Młode Arlekiny 2017
*** I Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2016
*** III Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2017
*** 2 x V Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2014, 2015
*** II Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Dorosłe Arlekinki 2015
*** 2 x V Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Dorosłe Arlekinki 2016, 2017
*** Najbardziej ciekawski pies wystawy (PL)
*** Najdostojniejszy pies wystawy (PL)
*** 2 x Najweselszy pies wystawy (PL)
*** Najurokliwszy pies wystawy (PL)
*** 3 x Naj.Baby (PL)
*** 7 x Naj.Młodsze Szczenię (PL)
*** 14 x Naj.Szczenię (PL, RUS, FIN, RO, SK)
*** 40 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (PL, SK, RUS, RO, CZ)
*** 25 x Najlepszy Junior / Best Junior (PL, RUS, RO, CZ)
*** 1 x res.VDH (D)
*** 1 x Zwycięzca Klasy (SK)
*** 2 x res.CAC (D, SK)
*** 79 x CWC / CAC (A, Australia, PL, RUS, CZ, BY, RO, SK)
*** 24 x Naj. Dorosły/a Pies/Suka w Rasie / Best Adult Male/Female, Winner (PL)
*** 10 x Zwycięzca Płci Przeciwnej / BOS (PL)
*** 25 x Zwycięzca / BOS (BY, RUS)
*** 1 x Zwycięzca Regionu (SK)
*** 5 x res.CACIB (PL, RO, A)
*** 15 x CACIB (RUS, PL, BY, RO, CZ)
*** 50 x Zwycięzca Rasy / BOB (Australia, PL, RUS, BY, RO, CZ)

<< Sezon Wystawowy 2013 >>

<< Sezon Wystawowy 2014 >>

<< Sezon Wystawowy 2015 >>

<< Sezon Wystawowy 2016 >>

<< Sezon Wystawowy 2017 >>


Sezon Wystawowy 2018

Data Miejsce Ranga
wystawy
Sędzia Klasa Pies Ocena
21.01Lubin
(oddz.Legnica)
międzynarodowaPiotr Król (PL)MłodzieżyHELIOS
Czar
Olbrzyma
II/3 dosk
21.01Lubin
(oddz.Legnica)
międzynarodowaPiotr Król (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, CACIB
28.01Sosnowiec
(oddz.Będzin)
krajowaBeata Kucharczyk (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CWC,
Naj.Dorosły Pies,
BOS
3.02BydgoszczmiędzynarodowaMarian Draganescu (RO)PośredniaHAIFA
Czar
Olbrzyma
I/4 dosk, CWC
4.02Brno (Czechy)międzynarodowaLubomír Kvasnička (CZ) MłodzieżyINGVAR
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CAJC,
Best Junior
11.02Sosnowiec
(oddz.Katowice)
międzynarodowaKari Jarvinen (FIN)PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
I/3 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, CACIB, BOB
18.02Moskwa
(Rosja)
Spec. Wystawa
Dogów Niemieckich
"FAUNA -2018"
Oleg Vasil'ev (RUS)ChampionówCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I/3 dosk, CW, BOS-2
10.03Choceń
(oddz.Włocławek)
krajowaAndrzej Kot (PL)MłodzieżyHESSA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk
10.03Choceń
(oddz.Włocławek)
krajowaAndrzej Kot (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC,
Naj.Dorosły Pies
25.03Pruszków
(oddz.Piaseczno)
krajowaAnna Bogucka (PL)OtwartaEL TORO
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk
25.03Pruszków
(oddz.Piaseczno)
krajowaAnna Bogucka (PL)PośredniaHAIFA
Czar
Olbrzyma
II/2 bdb
25.03Pruszków
(oddz.Piaseczno)
krajowaAnna Bogucka (PL)MłodzieżyHESSA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł.
Mł.Ch PL
25.03Pruszków
(oddz.Piaseczno)
krajowaAnna Bogucka (PL)Młodszych
Szczeniąt
KALISTA
Czar
Olbrzyma
I/1 wo,
Naj. Młodsze Szczenię
8.04Ostrava
(Czechy)
krajowaOtokar Vondrous (CZ)MłodziezyINGVAR
Czar
Olbrzyma
II dosk
15.04Slough (Anglia)Open Show?Open AVNSCDORA
Czar
Olbrzyma
I miejsce
15.04Slough (Anglia)Open Show?Post Graduate AVNSC Working DORA
Czar
Olbrzyma
III miejsce
29.04OpolemiędzynarodowaSalvatore Tripoli (I)MłodzieżyIRIS
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł.
1.05Dobre Miasto
(oddz.Olsztyn)
krajowaLidia Pastuszak (PL)PośredniaHAIFA
Czar
Olbrzyma
III/3 dosk
5.05Bojna (Słowacja)klubowa dogów niemieckichKlaus Rücker (D)
PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
II dosk, res.CAC
6.05Nowy Dwór Mazowiecki
(oddz.Legionowo)
krajowaPeter van Montfoort (NL) PośredniaHESSA
Czar
Olbrzyma
I/1 bdb
6.05Nowy Dwór Mazowiecki
(oddz.Legionowo)
krajowaPeter van Montfoort (NL) SzczeniątKRUNKET
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
12.05Łódźspecjalistyczna dogów niemieckichMilan Krinke (CZ) PośredniaHELIOS
Czar
Olbrzyma
III/3 bdb
12.05Łódźspecjalistyczna dogów niemieckichMilan Krinke (CZ) PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/3 dosk, CWC,
nom.
Naj.Ruch, nom.
Naj.Głowa
12.05Łódźspecjalistyczna dogów niemieckichWanda Kotik (PL) SzczeniątKRUNKET
Czar
Olbrzyma
IV/4 ob
12.05Łódźspecjalistyczna dogów niemieckichWanda Kotik (PL) SzczeniątKALISTA
Czar
Olbrzyma
II/4 wo
12.05Lucenec (Słowacja)międzynarodowaMiroslav Vaclavik (CZ)
PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CAC
13.05ŁódźmiędzynarodowaIvo Ingraffia (I) PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
III/3 dosk
13.05ŁódźmiędzynarodowaIvo Ingraffia (I) SzczeniątKALISTA
Czar
Olbrzyma
I/4 wo, Naj.Szczenię
20.05ZabrzekrajowaKrzysztof Kradziecki (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC
20.05ZabrzekrajowaKrzysztof Kradziecki (PL)PośredniaIRIS
Czar
Olbrzyma
I/1 bdb
26.05Ustka
(oddz.Słupsk)
krajowaAndrzej Kot (PL)SzczeniątKABUTO
Czar
Olbrzyma
I/1 wo
3.06LesznomiędzynarodowaAndras Korozs (H)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CWC, res.CACIB
3.06LesznomiędzynarodowaAndras Korozs (H) SzczeniątKALISTA
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
9.06BytomkrajowaBeata Badura (PL)PośredniaIRIS
Czar
Olbrzyma
II/2 dosk
16.06Wasilków
k/Białystok
IV Europejska
Wystawa
Adopcyjnych
i Bardzo Kochanych Dogów
Beata Dorobczyńska (PL)wiek
4-6 lat
CORMAC
Czar
Olbrzyma
Najbardziej
ciekawski
pies wystawy,

Złoty
Medal
16.06KrakówmiędzynarodowaAndrzej Kot (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
II/3 dosk
16.06KrakówmiędzynarodowaAndrzej Kot (PL)PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
III/3 dosk
16.06KrakówmiędzynarodowaAndrzej Kot (PL) SzczeniątKALISTA
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
17.06Moskwa (Rosja)Spec. Wystawa
Dogów Niemieckich
"Zlata 2018"
Isabel Penas Fernández (E)Championów KlubuCIRILLA
Czar
Olbrzyma
I/4 dosk,
CW, BOS-2
17.06KrakówkrajowaZula Przybylińska (PL) SzczeniątKRUNKET
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
24.06Brno (Czechy)międzynarodowaMilan Krinke (CZ)PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CAC, CACIB, BOB
8.07Nowy Dwór Mazowiecki
(oddz.Legionowo)
krajowaBeata Badura (PL) PośredniaHESSA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC,
Naj.Dorosła Suka
8.07Nowy Dwór Mazowiecki
(oddz.Legionowo)
krajowaBeata Badura (PL) SzczeniątKRUNKET
Czar
Olbrzyma
II/2 wo
18.08Wasilków
(oddz.Białystok)
międzynarodowaAndras Korozs (H)PośredniaHESSA
Czar
Olbrzyma
I/2 dosk, CWC, res.CACIB
25.08Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaBeata Badura (PL)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC,
Naj.Dorosły Pies, BOB
Ch PL
25.08Gostynin
(oddz.Płock)
krajowaBeata Badura (PL)Młodszych SzczeniątLORAC
Czar
Olbrzyma
I/1 wo, Naj.Młodsze
Szczenię
1.09Bańska Szczawnica (Słowacja)regionalnaGabriela Ridarcikova (SK)PośredniaINGVAR
Czar
Olbrzyma
I dosk, Zw.Kl, Zw. Regionu
1.09SłupskkrajowaMaria Bruska (PL)MłodzieżyKABUTO
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk
2.09SłupskkrajowaKatarzyna Fiszdon (PL)MłodzieżyKABUTO
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, BOS
9.09Stara Miłosna
(oddz.Warszawa)
krajowaBeata Kucharczyk (PL)PośredniaHAIFA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC,
Naj.Dorosła Suka
9.09Stara Miłosna
(oddz.Warszawa)
krajowaBeata Kucharczyk (PL)Młodszych SzczeniątLORAC
Czar
Olbrzyma
I/1 wo, Naj.Młodsze
Szczenię
16.09Wawrzkowizna
(oddz.Łódź)
krajowaMałgorzata Supronowicz (PL)PośredniaHAIFA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC,
Ch PL
22.09Wawrzkowiznaklubowa dogów niemieckichJohn MCGlynn (Szkocja)ChampionówESTRELLA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC
22.09Wawrzkowiznaklubowa dogów niemieckichJohn MCGlynn (Szkocja)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
I/1 dosk, CWC
22.09Wawrzkowiznaklubowa dogów niemieckichJohn MCGlynn (Szkocja)MłodzieżyKALISTA
Czar
Olbrzyma
III/4 bdb
22.09Wawrzkowiznaklubowa dogów niemieckichKlaus Rucker (D)Młodszych SzczeniątLORAC
Czar
Olbrzyma
I/1 wo
22.09Nadarzyn
(oddz.Warszawa)
europejskaNatalia Skalin (S)PośredniaHUMA
Czar
Olbrzyma
IV/4 bdb