Młodzieżowy Champion Słowacji
BIS Szczeniąt - wystawa klubowa (SK)
1 x Najlepsze Szczenię (SK)
5 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (CZ, SK)
1 x Naj.Junior / Best Junior, BOJ (CZ)
1 x Zwycięzca Klasy (SK)
1 x res.CAC (SK)
6 x CWC / CAC (PL, SK, CZ)
1 x res.CACIB (SK)
2 x CACIB (PL, CZ)
1 x Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca / Best Adult Male, Winner (PL)
1 x Zwycięzca Regionu (SK)
2 x Zwycięzca Rasy / BOB (PL, CZ)
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
27.05 | Bojna (Słowacja) | klubowa dogów niemieckich | Milan Biros (SK) BIS Szczeniąt - Almasi Nandor (H) | Szczeniąt | I/3 wo, Naj.Szczenię, BIS Szczeniąt |
27.08 | Kamenny Mlyn (Słowacja) | specjalistyczna dogów niemieckich | Gabriela Ridarčíková (SK) | Młodzieży | I dosk, CAJC |
16.09 | Nitra (Słowacja) | międzynarodowa | Sergej Vanza (SK) | Młodzieży | I dosk, CAJC |
9.12 | Nitra (Słowacja) | międzynarodowa | Marián Priehoda (SK) | Młodzieży | I dosk, CAJC |
10.12 | Nitra (Słowacja) | międzynarodowa | Zeljko Lozic (SRB) | Młodzieży | I dosk, CAJC |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
4.02 | Brno (Czechy) | międzynarodowa | Lubomír Kvasnička (CZ) | Młodzieży | I/1 dosk, CAJC, Best Junior |
11.02 | Sosnowiec (oddz.Katowice) | międzynarodowa | Kari Jarvinen (FIN) | Pośrednia | I/3 dosk, CWC, Naj.Dorosły Pies, CACIB, BOB |
8.04 | Ostrava (Czechy) | krajowa | Otokar Vondrous (CZ) | Młodziezy | II dosk |
5.05 | Bojna (Słowacja) | klubowa dogów niemieckich | Klaus Rücker (D) | Pośrednia | II dosk, res.CAC |
12.05 | Lucenec (Słowacja) | międzynarodowa | Miroslav Vaclavik (CZ) | Pośrednia | I/1 dosk, CAC |
16.06 | Kraków | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Pośrednia | III/3 dosk |
24.06 | Brno (Czechy) | międzynarodowa | Milan Krinke (CZ) | Pośrednia | I/2 dosk, CAC, CACIB, BOB |
1.09 | Bańska Szczawnica (Słowacja) | regionalna | Gabriela Ridarcikova (SK) | Pośrednia | I dosk, Zw.Kl, Zw. Regionu |
6.10 | Bojna (Słowacja) | specjalistyczna dogów niemieckich | Robert Jakopač (HR) | Otwarta | I/3 dosk, CAC |
27.10 | Bratysława (Słowacja) | międzynarodowa | Korosz András (H) | Otwarta | I/1 dosk, CAC |
28.10 | Bratysława (Słowacja) | międzynarodowa | Gabriela Ridarcikova (SK) | Otwarta | I/1 dosk, CAC, res.CACIB |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
7.08 | Bojna (Słowacja) | specjalistyczna dogów niemieckich | Milan Biros (SK) | Otwarta | I dosk |