Młodzieżowy Champion Polski
2 x Najlepsze Baby / Best Baby (PL)
4 x Najlepsze Szczenię / Best Puppy (PL)
3 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (PL)
3 x Najlepszy Junior / Best Junior (PL)
4 x CWC / CAC (PL)
4 x Najlepsza Dorosła Suka (PL)
1 x BOS (PL)
1 x Zwycięzca Rasy / BOB (PL)
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
3.05 | Bydgoszcz | krajowa | Katarzyna Fiszdon (PL) | Baby | I/1 wo Naj.Baby |
26.05 | Płock | krajowa | Jan Gajewski (PL) | Baby | I/1 ob |
23.06 | Gdynia | krajowa | Chwalibóg Elżbieta (PL) | Baby | I/1 ob |
20.07 | Koszalin | krajowa II Gr | Maria Bruska (PL) | Baby | I/1 wo |
21.07 | Koszalin | krajowa | Piotr Mikuć (PL) | Baby | I/1 wo Naj.Baby |
10.08 | Sopot | międzynarodowa | Dagmar Klein (RO) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię |
18.08 | Toruń | krajowa | Lidia Pastuszak (PL) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię |
1.09 | Włocławek | krajowa | Jarosław Grunt (PL) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię |
22.09 | Łódź | klubowa | Magda Hiltbrunner (CH) | Szczeniąt | III/3 wo |
27.10 | Poznań | międzynarodowa Zwycięzca Polski | Anna Bogucka (PL) | Szczeniąt | I/2 wo, Naj.Szczenię |
7.12 | Nowy Dwór Mazowiecki | krajowa | Jadwiga Nicewicz (PL) | Młodzieży | I/2 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
8.02 | Bydgoszcz - Nocna | krajowa | Miroslav Václavík (CZ) | Młodzieży | II dosk |
27.04 | Opole | międzynarodowa | Jarosław Grunt (PL) | Młodzieży | I/5 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior |
1.05 | Dobre Miasto | krajowa | Robert Mroczka (PL) | Młodzieży | I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior |
25.05 | Ustka | krajowa | Jadwiga Niciewicz (PL) | Pośrednia | dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka, BOB |
12.07 | Warszawa | klubowa | Ivo Ingraffia (I) | Pośrednia | IV/4 dosk |
27.07 | Chojnice | krajowa | Katarzyna Bohdanowicz (PL) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka, BOS |
17.08 | Toruń | krajowa | Aleksandra Dobrut (PL) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka |
24.08 | Sopot | międzynarodowa | Janusz Opara (PL) | Pośrednia | II/4 dosk |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
17.01 | Brodnica | krajowa | Piotr Król (PL) | Pośrednia | II/2 dosk |
19.04 | Inowrocław | krajowa | ? (PL) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC, Naj.Dorosła Suka |