Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Litwy
II BIS Szczeniąt - Klubu Doga Niemieckiego w Polsce 2014
III BIS Junior - Klubu Doga Niemieckiego na Litwie 2015
Młodzieżowy Zwycięzca Wystawy Klubowej - Łódź 2014
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - Litwa 2015
II Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2014
I Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Młode Arlekinki 2015
III Miejsce w Rankingu Wystawowym Suki Dorosłe Arlekinki 2015
2 x Najlepsze Szczenię / Best Puppy (PL)
5 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (PL, LT)
3 x Najlepszy Junior / Best Junior (PL, LT)
3 x CWC / CAC (PL)
1 x Naj. Dorosła Suka / Best Adult Female (PL)
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
11.05 | Łódź | międzynarodowa | Andrzej Szutkiewicz (PL) | Młodszych Szczeniąt | II/2 wo |
18.05 | Radom | krajowa | Roman Rafailov (RUS) | Młodszych Szczeniąt | II/2 wo |
8.06 | Lublin | krajowa | Jerzy Mrugasiewicz (PL) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię |
12.07 | Warszawa | klubowa | Ivo Ingraffia (I) konkurencja BIS Szczeniąt Ivo Ingraffia (I) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię II BIS Szczeniąt |
7.09 | Radom | krajowa | Zakhira Bogdanova (RUS) | Młodzieży | I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior |
21.09 | Łódź | klubowa klubu wybieralnego | György Hartmann (H) | Młodzieży | I/3 dosk, Mł.Zw.Wystawy klubowej, Naj.Junior |
18.10 | Poznań | międzynarodowa | Jan Gajewski (PL) | Młodzieży | II/2 dosk |
19.10 | Poznań | międzynarodowa | Jarosław Grunt (PL) | Młodzieży | II/2 dosk |
9.11 | Kielce | międzynarodowa | Aleksandra Świsulska (PL) | Młodzieży | I/1 dosk, Zw.Mł. |
29.11 | Nowy Dwór Maz. | krajowa | Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) | Młodzieży | I/1 dosk |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
12.04 | Nowy Dwór Maz. | krajowa | ? (PL) | Pośrednia | I dosk, CWC |
19.04 | Lublin | krajowa | ? (PL) | Pośrednia | I dosk, CWC, Naj. Dorosła Suka |
1.05 | Łódź | krajowa dogów niemieckich | Joao Vasco Pocas (P) | Młodzieży | IV/7 dosk |
2.05 | Łódź | międzynarodowa | Jaroslav Matyas (SK) | Pośrednia | bdb/5 |
22.05 | Moletai (Litwa) | klubowa | Andrzej Szutkiewicz (PL) | Młodzieży | I/2 dosk, Mł.Zw.Klubu, Naj.Junior, III BIS Junior |
24.05 | Moletai (Litwa) | międzynarodowa | Magdalena Kozłowska (PL) | Młodzieży | I/2 dosk, Zw.Mł. |
11.07 | Warszawa | klubowa | Salvatore Facella (I) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC |