Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Doga Polski 2012
I/BIS Szczeniąt Klubu Doga Austrii 2012
I Miejsce w Rankingu Wystawowym Szczeniąt 2012
II Miejsce w Rankingu Wystawowym Psy Młodzież Arlekiny 2012
IV Miejsce w Rankingu Wystawowym Psy Dorosłe Arlekiny 2013
Crufts Qualification 2013
1 x Najlepsze Baby / Best Baby (PL)
3 x Najlepsze Szczenię / Best Puppy (SK, A)
4 x Zwycięzca Młodzieży / CAJC (PL)
4 x Najlepszy Junior / Best Junior (PL)
7 x CWC / CAC (PL, SK)
1 x res.CAC (SK)
3 x res.CACIB (PL)
2 x Najlepszy Dorosły Pies w Rasie - NDPwR, Zwycięzca / BOS (PL)
2 x Zwycięzca Rasy / BOB (PL)
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
31.03 | Legionowo | krajowa | Jarosław Grunt (PL) | Baby | I/1 wo, Naj.Baby |
14.04 | Belince (Słowacja) | specjalistyczna | Jaroslav Matyas (SK) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię |
19.05 | Anif (Austria) | klubowa | Hans Bierwolf (A) | Szczeniąt | I/1 wo, Naj.Szczenię, I BIS Szczeniąt |
20.05 | Salzburg (Austria) | Światowa Wystawa Psów | Robert Blümel (A) | Szczeniąt | wo/3, Naj.Szczenię |
5.08 | Druskienniki (Litwa) | klubowa | Peter van Montfoort (NL) | Młodzieży | II/3 bdb |
18.08 | Zbraslav (Czechy) | klubowa | Petr Němec (CZ) | Młodzieży | II/3 dosk |
8.09 | Łódź | klubowa | David Gattegno (F) | Młodzieży | I/8 dosk, Zw.Mł, Mł.Zw.Klubu, Naj.Junior |
9.09 | Łódź | klubowa EuDDC | Joao Vasco Pocas (P) | Młodzieży | dosk/8 |
7.10 | Rybnik | krajowa | Vladimir Piskay (SK) | Młodzieży | I/2 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, BOB |
14.10 | Zabrze | krajowa | Andrzej Kot (PL) | Młodzieży | I/1 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, BOB |
21.10 | Poznań | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Młodzieży | I/4 dosk, Zw.Mł., Naj.Junior, Mł.Zw.Polski, nom.Crufts 2013 |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
20.01 | Będzin | krajowa | Anna Kochan (PL) | Pośrednia | II/2 dosk |
2.02 | Rzeszów | międzynarodowa | Waldemar Mrowiec (PL) | Pośrednia | II/2 bdb |
23.02 | Nitra (Słowacja) | międzynarodowa | Ridarčíková Gabriela (SK) | Pośrednia | I/1 dosk, CAC |
24.02 | Nitra (Słowacja) | międzynarodowa | Danijel Boros Djevi (SRB) | Pośrednia | II/2 dosk, res.CAC |
9.03 | Włocławek | krajowa | Livija Zizevske (LT) | Pośrednia | I/1 dosk, CWC, Zw. |
28.04 | Opole | międzynarodowa | Piotr Król (PL) | Pośrednia | I/1 dosk, CWC |
5.05 | Łódź | międzynarodowa | Wanda Kotik (PL) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC, res.CACIB |
17.05 | Budapeszt (Węgry) | Światowa Wystawa Psów | Heiko Wagner (D) | Pośrednia | bdb/6 |
2.06 | Leszno | międzynarodowa | Andrzej Kot (PL) | Pośrednia | I/2 dosk, CWC, res.CACIB |
22.09 | Łódź | klubowa | Simon Boss (CH) | Otwarta | III/3 bdb |
20.10 | Częstochowa | krajowa | Dorota Pawlikowska-Rosół (PL) | Otwarta | I/2 dosk, CWC, Zw. |
10.11 | Kielce | międzynarodowa | Vondrous Otakar (CZ) | Otwarta | I/1 bdb |
Data | Miejsce | Ranga wystawy | Sędzia | Klasa | Ocena |
---|---|---|---|---|---|
29.06 | Szczecin | międzynarodowa | Andras Korozs (H) | Championów | I/1 dosk, CWC, res.CACIB |