SEZON WYSTAWOWY 2010
Ukończone championaty:
***************** Interchampionat *****************
AISZA Rudimentum
wł. Mirosław Nowaczewski
strona: AISZA Rudimentum
******
MICHELLE MA BELLE Balao
wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
hodowla Balao
**************** Championat Polski ****************
ACHRAF Mersatino
AL CAPONE Magnum Ignotum
ALICANTE Mersatino
ASATI Mersatino
BADENIA Great Dane
CZAMBRA Corine Bene Te
DIPLOMATE de la Benjamine
HAMMURABI z Gardeminki
HARSHA Oregon
IMAGINATION La Componella
IMMORTAL Myśliwi Wodana
KAMEA KrainaHDanes
LEXUS Steelteam
MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
MANILLA FEREIRA Flosculi St. Franciscus
OTTO vom Teufelsgrund
T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
TAURUS-C Jag-Sza
TETISHERI von Gigantic Blau
TIGER-C Jag-Sza
TOSCA-C Jag-Sza
T'QUERO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło
VENTURE-C Jag-Sza
VITTO-C Jag-Sza
WADER Amigo Perro
WILSON Amigo Perro
więcej informacji o poszczególnych psach
**************** Championat Bałkanów ****************
ASATI Mersatino
wł. Anna Mańska
**************** Championat Białorusi ****************
FUEGO Modry Efekt
wł. Dominik Iwan
**************** Championat Bułgarii ****************
ASATI Mersatino
wł. Anna Mańska
**************** Championat Czech ****************
AISZA Rudimentum
wł. Mirosław Nowaczewski
strona: AISZA Rudimentum
**************** Championat Estonii ****************
MOONSHINE Balao (Casper)
zdjęcie ze strony
wł. Anne Wahlman (FIN)
hodowla Grande Gremin's
************* Championat Luxemburga *************
AISZA Rudimentum
wł. Mirosław Nowaczewski
strona: AISZA Rudimentum
**************** Championat Łotwy ****************
MOONSHINE Balao (Casper)
zdjęcie ze strony
wł. Anne Wahlman (FIN)
hodowla Grande Gremin's
**************** Championat Macedonii ****************
ASATI Mersatino
wł. Anna Mańska
*************** Championat Montenegro ***************
(Czarnogóry)
ASATI Mersatino
wł. Anna Mańska
************* Championat Niemiec *************
VISCONTI Patland
wł. Remigiusz Figlewski
hodowla: Mersatino
**************** Championat Rosji ****************
WHISKY Amigo Perro
wł. Natalia Nadeeva (RUS)
************* Championat Słowacji *************
ABIGAIL Golden Aleksandria
wł. Dorota Ratuszna, Maciej Ciszewski
hodowla Golden Aleksandria
******
CARMEN Giga La Gothica
wł. Dominika Gacek
hodowla Giga La Gothica
******
MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
wł. Iwona Witkowska
hodowla Flosculi St. Franciscus
******
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
wł. Jacek Wieczorek
strona: OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
************* Championat Słowenii *************
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
wł. Jacek Wieczorek
strona: OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
************* Championat Ukrainy *************
ASATI Mersatino
wł. Anna Mańska
******
DORIANE Giga La Gothica
wł. Dominika Gacek
hodowla Giga La Gothica
******
ECSTASY Margarejro
wł. Tatiana Zagariya (UA)
hodowla: Podarok Sudby
******
IMAGINATION La Componella
wł. Marta Kozica, Arkadiusz Babczyński
hodowla La Componella
******
TETISHERI von Gigantic Blau
wł. Dominika Gacek
hodowla Giga La Gothica
********** Championat Węgier **********
ESPAGNOLA Modry Efekt
wł. Agnieszka Sowa-Halicka
hodowla Modry Efekt
******
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
strona: MANTEUFEL Saxifraga & MARCELLO Moloseum
********** Młodzieżowy Championat Polski **********
AREJAS Nuo Grazuciu
Być Może DUMKA NA DWA SERCA
CALIMBRA Platinum
JARMILA Modry Efekt
JAROD Balao
JOHNY BRAVO Frankidogi
KOLENDRA Korona Borealis
NALDO Moloseum
NANCY Moloseum
ULISSE-C Jag-Sza
VANILLA SKY Frankidogi
WINTU SALO Ego
więcej informacji o poszczególnych psach
********** Młodzieżowy Championat Czech **********
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
strona: MANTEUFEL Saxifraga & MARCELLO Moloseum
********** Młodzieżowy Championat Litwy **********
WINTU SALO Ego
wł. Julia Kwaszkiewicz
hodowla: Ego
********** Młodzieżowy Championat Słowacji **********
AMBROSINI della Baia Azzurra
wł. Katarzyna Niemiec
strona: Gianicolo Modry Efekt & T'amo z Archipelagu Magiczne Koło
& Zambrotta i Ambrosini della Baia Azzurra
******
MARCELLO Moloseum
wł. Katarzyna Wesołowska
strona: MANTEUFEL Saxifraga & MARCELLO Moloseum
******
PROMETEUS Magiczne Koło
wł. Jaroslav Valachović (SK)
Uzyskane tytuły:
************* Grand Prix Slovakia vítěz 2010 *************
MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
wł. Iwona Witkowska
hodowla Flosculi St. Franciscus
************** Zwycięzcy Europy Środkowej **************
i Wschodniej 2010
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
wł. Jacek Wieczorek
strona: OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
********* Młodzieżowy Zwycięzcy Europy Środkowej *********
i Wschodniej 2010
AMBROSINI della Baia Azzurra
wł. Katarzyna Niemiec
strona: Gianicolo Modry Efekt & T'amo z Archipelagu Magiczne Koło
& Zambrotta i Ambrosini della Baia Azzurra
**************** East Winner 2010 ****************
MICHELLE MA BELLE Balao
wł. Anna Pyziak, Magdalena Ślusarczyk
hodowla Balao
******
MASCHERANO Flosculi St. Franciscus i MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
wł. Iwona Witkowska
hodowla Flosculi St. Franciscus
************** Junior East Winner 2010 **************
AMBROSINI della Baia Azzurra
wł. Katarzyna Niemiec
strona:
Gianicolo Modry Efekt & T'amo z Archipelagu Magiczne Koło
& Zambrotta i Ambrosini della Baia Azzurra
******
JAMES BOND Frankidogi
wł. Andrej Kochan
******* Zwycięzcy Rasy Champion of Champions 2010 *******
RAINBOW Magiczne Koło
wł. Iwona Warzocha
******
TOSCA-C Jag-Sza
wł. Krzysztof Zagórski, Joanna Malinowska
hodowla: Koloru Bursztynu
******
FIGARO Modry Efekt
wł. Natalia Najda
strona: FIGARO Modry Efekt
***************** Tytuł Zwycięzcy Rasy *****************
na wystawach międzynarodowych
13.02.10 Rzeszów (Polska)
AL CAPONE Magnum Ignotum
16.05.10 Bratysława (Słowacja)
AMBROSINI della Baia Azzurra
2.05.10 Bar (Czarnogóra)
8.05.10 Lwów (Ukraina)
9.05.10 Lwów (Ukraina)
ASATI Mersatino
8.05.10 Lwów (Ukraina)
CARMEN Giga La Gothica
25.04.10 Opole (Polska)
CRISTINA Drużyna Marzeń
8.05.10 Lwów (Ukraina)
DORIANE Giga La Gothica
8.05.10 Pisa (Włochy)
EL CORAZON Modry Efekt
27.03.10 Katowice (Polska)
ELECTRA Margarejro
2.05.10 Łódź (Polska)
5.06.10 Mińsk (Białoruś)
6.06.10 Mińsk (Białoruś)
FUEGO Modry Efekt
6.06.10 Leszno (Polska)
GARIELL Margarejro
13.02.10 Rzeszów (Polska)
2.05.10 Łódź (Polska)
15.05.10 Bratysława (Słowacja)
IRIMI Modry Efekt
2.05.10 Łódź (Polska)
6.06.10 Leszno (Polska)
KOLENDRA Korona Borealis
13.02.10 Rzeszów (Polska)
LEXUS Steelteam
21.02.10 Presov (Słowacja)
15.05.10 Bratysława (Słowacja)
MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
3.04.10 Miskolc (Węgry)
4.04.10 Miskolc (Węgry)
MARCELLO Moloseum
6.06.10 Leszno (Polska)
MICHELLE MA BELLE Balao
17.04.10 Maribor (Słowenia)
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
27.03.10 Katowice (Polska)
ULISSE-C Jag-Sza
25.04.10 Opole (Polska)
VENTURE-C Jag-Sza
17.01.10 Bordeaux (Francja)
VIVA-C Jag-Sza
więcej informacji o poszczególnych psach
********** Tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Rasy **********
na wystawach międzynarodowych
poza granicami kraju
16.01.10 Ljubljana (Słowenia)
WHITY MILO Ego
zdjęcie ze strony
wł. Porec Zeljko (HR)
hodowla Bistranska
Uzyskane lokaty w konkurencjach finałowych:
*********** Lokaty w Konkurencjach finałowych ***********
na wystawach specjalistycznych
29.05.10 wystawa specjalistyczna II Grupy FCI - Slovenski Brod (Chorwacja) - III/BIS Baby
PANNA MIGOTKA Moloseum
wł. Robert Jakopač (HR)
hodowla: Sanctus Rochus
******
27.03.10 wystawa specjalistyczna doga niemieckiego - Nitra (Słowacja) - BIS Szczeniąt
ZINDAEL Quel'Thalas
wł. Ivona Kardianová (SK)
*********** Lokaty w Konkurencjach finałowych ***********
na wystawach międzynarodowych
27.03.10 Katowice (Polska) - III/BIS Weteranów
AL-KAHIRA Thidalium
wł. Beata Kucharczyk
hodowla Być Może
******
16.05.10 Bratysława (Słowacja) - III/BOG
AMBROSINI della Baia Azzurra
wł. Katarzyna Niemiec
strona: Gianicolo Modry Efekt & T'amo z Archipelagu Magiczne Koło
& Zambrotta i Ambrosini della Baia Azzurra
******
25.04.10 Opole (Polska) - III/BIS Weteranów
IKONA Oregon
wł. Izabela Szloch
hodowla: Ze Smoczego Raju
******
2.05.10 Łódź (Polska) - II/BIS Junior
KOLENDRA Korona Borealis
wł. Monika Kuśmirek
hodowla: Korona Borealis
******
17.04.10 Maribor (Słowenia) - II/BOG
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
wł. Jacek Wieczorek
strona: OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
*********** Lokaty w Konkurencjach finałowych ***********
na wystawach krajowych
15.05.10 Jelenia Góra (Polska) - III/BIS Junior
JOHNY BRAVO Frankidogi
wł. Anna Jankowska, Przemysław Jankowski
******
23.05.10 Radom (Polska) - IV/BIS Junior
KOLENDRA Korona Borealis
wł. Monika Kuśmirek
hodowla: Korona Borealis
******
9.01.10 Tartu (Estonia) - I/BOG i IV/BIS
MOONSHINE Balao (Casper)
zdjęcie ze strony
wł. Anne Wahlman (FIN)
hodowla Grande Gremin's
******
9.05.10 Dobre Miasto (Polska) - III/BOG
WHISKY Amigo Perro
wł. Natalia Nadeeva (RUS)
Uzyskane nominacje
na prestiżową angielską wystawę Crufts 2011
AMBROSINI della Baia Azzurra
AREJAS Nuo Grazuciu
EL CORAZON Modry Efekt
FUEGO Modry Efekt
IRIMI Modry Efekt
JAROD Balao
KLASYK Korona Borealis
KOLENDRA Korona Borealis
MAGNOLIA Flosculi St. Franciscus
OLINEK Czarnoksiężnik z Archipelagu
VERONA Frankidogi
WEZZY OCHILLA Ego
WINTU SALO Ego
więcej informacji o poszczególnych psach
Inne osiągnięcia wystawowe:
*************** Pierwszy dog z Polski ***************
który zawitał na prestiżowej angielskiej wystawie
Crufts 2010
JUMPIN' JACK FLASH Saxifraga
wł. Klaudia Karłowicz
hodowla z Kolumbowej Sfory
*************** Pies o najlepszym ruchu ***************
w konkurencji dla doga, który porusza się najlepiej
(bez podziału na wiek, kolor, płeć)
organizowanej podczas
All-Russia monobreed dog show "FAUNA-2010"
(Winner Club) 13.02.2010
BENELLI Mały Smok
film z tej konkurencji
wł. Aleksander Voronov